Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

XHF74034 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 330.00 PLN
Cena brutto: 405.90 PLN

  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:

CASAGRANDE 92614243
CASE C2150525
FAUN 7308837
FAUN 99707308837
TADANO 99707308837
HYDAC 0660R010BNHC
HYDAC 0660R010BN3HC
MAHLE 890016SM10
MAHLE 890016SMX10
MANITOU 192389
MENZI MUCK 195133
MENZI MUCK 195667
PALL HC2285FKS12H
REXROTH ABZFER0450101XMA
REXROTH R900229749
REXROTH R900988667
REXROTH R928017588
REXROTH R928017592
REXROTH R928017598
REXROTH R928036147
VOLVO 14377008
Kod: HY13238, SH74034, HD1288,
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN