Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

XHF52102 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 96.00 PLN
Cena brutto: 118.08 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:

ARGO K3102652
ARGO K3.1026-52
LIEBHERR 0040028500
LIEBHERR 40028500
LINDE 0009839344
LINDE 9839344
LINDE 9839444
LINDE 0009839444
Kod: HY10006, SH52102, P761490
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN