Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

P550148 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 65.00 PLN
Cena brutto: 79.95 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: DONALDSON
ODPOWIEDNIK DLA:
CAT 363992
CIFA 220208
CLAAS 6794330
DEMAG 988579
DIECI BHC3008
EPE 7SL90P10
FANTUZZI 1225288
FENDT F385951180010
FIAT 300037423
FIAT 906040085
FUCHS 5207642105
HANSA 2814972
HYDAC 0160MG010P
MATTEI 32179
JCB 32901701
JCB 32/901701
DEUTZ 4439569
KALMAR 9200900001
LIEBHERR 50041205
LIEBHERR 7616098
MAHLE HC4
MP FILTRI CS100P10
NEW HOLLAND 457412
NEW HOLLAND 80457412
NEW HOLLAND 84819112
PARKER PR4022
PARKER 926502
ST ST1213
STEINBOCK 8702999
ZETTELMEYER 21658200
Kod: SPH18058, SH63161, BT351, HF7947
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN