Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

WE2071 FILTR WODY

Cena netto: 48.00 PLN
Cena brutto: 59.04 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:

ATLAS COPCO 97101788
CASE A151931
CASE A77544
CASE J100304
CLARK 963798
CUMMINS 3100304
CUMMINS 3100305
CUMMINS 3315116
FIAT 1907694
FIAT 40290892
FIAT 76192222
HITACHI 4127340
JOHN DEERE RE42052
LIEBHERR 7367045
NEW HOLLAND 89672301
NEW HOLLAND 9672301
SDMO FEA514
TEREX 15267311
VOLVO 991215116

Kod: SW1617, WE2071, BW5071, P552071, WF2071
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN