Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SO500 FILTR OLEJU

Cena netto: 115.00 PLN
Cena brutto: 141.45 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:

CAT 9Y4461 
CLARK L05079302
CLARK 949098
CUMMINS 136500
CUMMINS 256839
DEMAG 963510
FIAT 70091540
HYSTER 234930
INGERSOLL 91780486
KOMATSU 6671-50-5300
KOMATSU 6671505300
KOMATSU 6671-51-5300
KOMATSU 6671515300
VOLVO 1695007
Kod: SO1319, SO500, P550493, P550500, LF500, E76HD
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN