Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SN40512 FILTR PALIWA

Cena netto: 39.00 PLN
Cena brutto: 47.97 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:

CASE J329289
CUMMINS 3161407
CUMMINS 3329289
CUMMINS 3889716
DOOSAN 47400033
HITACHI 4377880
HYSTER 1515707
HYUNDAI 11NB70010
JOHN DEERE PMFS1000
LIEBHERR 5614398
NEW HOLLAND 86991015
NEW HOLLAND 8900131285
O&K 1478371
SISU 1273400213
VOLVO 12977622



 

Kod: SK3215, SN40512, P550901, P551000, FS1000, H1
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN