Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SH60021 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 54.00 PLN
Cena brutto: 66.42 PLN

  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:
KUBOTA HHTA037710
KUBOTA HH33082630
KUBOTA TA04037710
KUBOTA 3259038380
KUBOTA 3259038381
KUBOTA 3396082630
KUBOTA 3396082631
KUBOTA 3396082632
NEW HOLLAND 87300043
NEW HOLLAND 87300044
SHIBAURA 340500720 Kod: SPH94008, SH60021, P551779, HF35274, 57098
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN