Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SH52403 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 1 300.00 PLN
Cena brutto: 1 599.00 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:

ARGO K3134556
ARGO K3.1345-56
ARGO K3134576
ARGO K3.1345-76
FUCHS 5003660420
FUCHS 5003660423
FUCHS 5003660427
TEREX 5003660425
SCHAEFF 5003660397

STOSOWANY MIĘDZY INNYMI:
tkz. krótki filtr zbiornika do maszyn Fuchs MHL 320 - MHL330  (H=427mm)
 


Kod: HY10325/1, SH52403
Kurier Pobranie
0.00 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
0.00 PLN