Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SH52306 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 280.00 PLN
Cena brutto: 344.40 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: MADE IN EU / HIFI FILTER

ODPOWIEDNIK DLA:
ARGO-HYTOS V3.0623-09
ARGO-HYTOS V3062309
ARGO-HYTOS V3.0623-19
ARGO-HYTOS V3062319
ARGO-HYTOS V3.0623-26
ARGO-HYTOS V3062326
ARGO-HYTOS V3062346
ARGO-HYTOS V3.0623-46
DEMAG 10020666
KRAUSS MAFFEI 6257248
ZASTOSOWANIE:
KM 150 Kod: HY10237, SH52306, HD621, D821G10B
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN