Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SH52180 FILTR OLEJU HYDRAULICZNEGO

Cena netto: 900.00 PLN
Cena brutto: 1 107.00 PLN

  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODPOWIEDNIK DLA:


ARGO K3137066
ARGO K3.1370-66
ARGO K3137076
ARGO K3.1370-76
DEMAG 63512873
FUCHS 5003660421
FUCHS 5003660426
TEREX 5003660424
TEREX 5003660426
DŁUGOŚĆ WKŁADU: 700mm
FILTR OLEJU ZBIORNIKA HYDRAULICZNEGO
FUCHS 320MHL
FUCHS 331MHL
FUCHS 335MHL
FUCHS 340MHL
FUCHS 350MHL
Kod: HY10371/1, SH52180
Kurier Pobranie
0.00 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
0.00 PLN