Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

SA14115 FILTR POWIETRZA

Cena netto: 72.00 PLN
Cena brutto: 88.56 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: HIFI FILTER

ODPOWIEDNIK DLA:
CASE 1931169
FIAT 1930825
FIAT 5102240
FIAT 1909117
FIAT 71406283
NEW HOLLAND 72217390
FIAT-KOBELCO 72217390
SLH 0.010.2173.1
SLH 001021731
Kod: SL5644, SA14115, P775457, P780187, AF25978
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN