Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

P559418 FILTR OLEJU

Cena netto: 24.70 PLN
Cena brutto: 30.38 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: DONALDSON
ODPOWIEDNIK DLA:
POCLAIN 243252
MITSUBISHI 3064050300
MECALAC Y104002T0000
MECALAC E741356300
MECALAC 7413563
MECALAC 537A0344
MASTE DK37
MASSEY-FERGUSON 2999976M1
MANN & HUMMEL W9405
MANN & HUMMEL W94029
MANN & HUMMEL W94018
MANITOU 137183
MOTORCRAFT FL292
MOTORI VM 41150059A
MOTORI VM 4115059
POCLAIN 243250
POCLAIN 243232
PHILLIPS 66 P54
PERMATIC GL681
PEGASO 637122
P.B.R. BC1034
P & H HARNISCHFEGER 221046Z71
ORENSTEIN & KOPPEL 83972
ORENSTEIN & KOPPEL 49809
ORENSTEIN & KOPPEL 44667
ORENSTEIN & KOPPEL 1415291
ORENSTEIN & KOPPEL 1215291
NEW HOLLAND 276516
NAPA 1768
NAPA 1283
CHAMP PH2819
KHD(KLOCKNER-HUMBOLDT-DEUTZ) TN01160024
KHD(KLOCKNER-HUMBOLDT-DEUTZ) B0150157510
KHD(KLOCKNER-HUMBOLDT-DEUTZ) A1H4412
KHD(KLOCKNER-HUMBOLDT-DEUTZ) A14H4123
ATLAS WEYHAUSEN 363031
KHD(KLOCKNER-HUMBOLDT-DEUTZ) 150157510
DEUTZ AG 1174418
DEUTZ AG 1173481
IVECO 1160024
KASSBOHRER 800100540
HANOMAG-HENSCHEL 711922853
KALMAR 9237260081
KAESER 893770
KAELBLE 40600493
CASE 499950338
FENWICK 9830627
LIEBHERR 7020038
LIEBHERR 7005658
LIEBHERR 595625405
LIEBHERR 5502455
LIEBHERR 5106133
LAUTRETTE ELH4704
LAUTRETTE ELH4305
LANSING-LINDE T707014017
KUBOTA 7000014648
KRAMER 451140001
KRAMER 1000000410
KRALINATOR L72
KOMATSU 6002116230
J.L.G. INDUSTRIES 7014503
M.W.M. 605411510003
VAPORMATIC VPD5031
VAPORMATIC CPD5050
VALTRA TRAKTOR 20120822
VALMET 836120822
VALMET 1992338
TECNOCAR R67
TEC-FIL PSL123
TAMROCK 81849079
TAMROCK 81612679
TAMROCK 71194347
STILL 133791
STEYR-DAIMLER-PUCH 7101070332
VAPORMATIC VPD5050
VERMEER 15048001
VETUS VD20262
COMPAIR 9826250820001
AGRALE 905411880008
ZETTELMEYER MU57120
ZETTELMEYER 40571203
ZETTELMEYER 4057120
ZETOR 93407505
WORLDPARTS W27327
WHITE 303483622
VOLVO-BM 117003756
INGERSOLL-RAND 35292358
VOLVO 11700375
STEINBOCK 9460223
PUROLATOR PC231
PUROLATOR PC214
PUROLATOR PC202
PUROLATOR L30260
POWERPART AM042902
PORSCHE 93010776400
PORSCHE 91610775400
PORSCHE 91110776400
PORSCHE 91110775400
POCLAIN S1350576
POCLAIN R0950559
POCLAIN P00243252E
POCLAIN E0243252
PUROLATOR PC260
RENAULT AGRICULTURE 6005021236
RENAULT AGRICULTURE 6005024443
SCHAEFF 5411316400
SAVARA 92811517
SAVARA 92802017
SAMPIYON CS1428
RYCO Z95
RYCO Z72
ROMA LUS17
RICHIER 552352603
RENAULT V.I. 5001846637
RENAULT D.M.A. 6005000735
RENAULT AGRICULTURE 7701456928
POCLAIN 8888667
IVECO 1902135
DAF 690260
CASE V37546
CASE P1350576
CASE O243252EC
CASE 3917868R1
CASE 3116609R92
CARQUEST 85768
CARQUEST 85283
BOMAG 5710639
CATERPILLAR 3I1263
CATERPILLAR 5W5887
CATERPILLAR 5W5887N
CROSLAND 660
CROSLAND 376
COOPERS LSF5144
COOPERS AZL055A
COOPERS AZL055
COMPAIR 9826250820001
COLES 8989748
CLEAN DO236
CLARK 4119775
CLARK 3779685
CLAAS 5919130
DITCH WITCH 195814
CATERPILLAR 9Y4474
CATERPILLAR 9N5860
BOBCAT 4119775B
ATLAS COPCO 1202849500
ATLAS COPCO 12028495
ASAS FILTER CO. SP428
ASAS FILTER CO. SP1428
AP LOCKHEED LK3205
AP LOCKHEED LK1162
AP LOCKHEED AP3216A
AP LOCKHEED AP3210A
AP LOCKHEED AP3205A
AP LOCKHEED AP3205
ALCO SP856
AGRALE 905411880008
AC X47
AC X2
AC PF2044
ATLAS COPCO 2914812000
ATLAS COPCO 97090011
ATLAS COPCO 9709001100
BIG A 92768
BIG A 92283
BIG A 855
BENATI 1839105
BELL 220010
BCLB FILTER JX0811S1
ATLAS WEYHAUSEN 831038
ATLAS COPCO 9805052500
ATLAS COPCO 98050525
ATLAS COPCO 97901543
ATLAS COPCO 9712540103
ATLAS COPCO 97100405
GUARDIAN G051768
GROVE 9414100776
GREYFRIARS 935S
GREGOIRE 170065
GMC 25012564
GIESSE CLH3501
FRAD 432703110
FORD FINISCODE 5000861
FORD A730X6731A1A
FORD A730X6714HA
FORD 9276516
FISPA FOE264
GUIOT GH2842
HAMM 231495
IRLEMP PERI222
INGERSOLL-RAND 97127328
INGERSOLL-RAND 91605204
INGERSOLL-RAND 39329602
HIFI/JURA FILTRATION SO115
HEAVY DUTY AIR 15012
HAULOTTE 240190401
HASTINGS P363
HANOMAG-HENSCHEL 971238001
FIAT-ALLIS 61584009
DIGOMA DGM09405
DIAMOND FD8234
DEUTZ-FAHR 1182553
DEUTZ AG AH14123
DEMAG 5500774
DEMAG 20608940
DONALDSON P779128
DONIT 431062
DROTT 1350576
FENWICK 8104270
FENDT F275203010020
FENDT F245203010020
FENDT F100001174418
FENDT F100001173481
FENDT F100001160024
DYNAPAC 925676
DYNAPAC 903941
DYNAPAC 747289
DYNAPAC 747284
DYNAPAC 4700903941
DYNAPAC 300480916
Kod: BT292, SP4320
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN