Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

OV6076 SEPARATOR OLEJU

Cena netto: 245.00 PLN
Cena brutto: 301.35 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: HIFI FILTER

ODPOWIEDNIK DLA:
COMPAIR 98262223
INGERSOLL 93613107
MAHLE 5737424
ECOAIR N2769500
ABAC 2236106201
ABAC 9057442
ALUP 17258111
BETICO 4456905
BOGE 575000101
BOTTARINI 221029
CECCATO 641137
COMPAIR 98262223
DEMAG 10525274
DEMAG 43257100
HYDROVANE 70291
MANN LB13145
WORTHINGTON 6221358200
WORTHINGTON 6221358250
WORTHINGTON 6221372500
WORTHINGTON 6221372550
Kod: SPA50032, OV6076, AS2454, P782909
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN