Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

FS453 / L1.0807-63 ODPOWIETRZNIK ZBIORNIKA HYDR.

Cena netto: 102.00 PLN
Cena brutto: 125.46 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: ARGO

ODPOWIEDNIK DLA:
ARGO L1.0807-83
ARGO L1080783
ARGO L1.0807-63
ARGO L1080763
LIEBHERR 5607823
LIEBHERR 7368727
LIEBHERR 7368550
Kod: SBL10818, FS453, L1-0807-63
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN