Masz pytania?

Loga Slider

Wysyłamy

Darmowa Wysylka

KX65D FILTR PALIWA

Cena netto: 24.00 PLN
Cena brutto: 29.52 PLN

  • Stan magazynowy: Chwilowy brak towaru. Możliwe że jest zamówiony i będzie dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostawy
  • Koszt wysyłki: od 0.00 PLN
PRODUCENT: KNECHT
ODPOWIEDNIK DLA:
MERCEDES 0004773215
MERCEDES-BENZ 4220920005
MERCEDES-BENZ 4220920105
CLAAS 133602.0
CLAAS 1336020
CLAAS 1336021
CLAAS 133602.1
CLARK 4119217
DEMAG 68873900
ATLAS COPCO 2914801100
CAV (LUCAS-CAV) 7176499
CASE 1202445H1
DEUTZ 1181060
GROVE 9414992393
LIEBHERR 5507700
LIEBHERR 5507702
LIEBHERR 550770208
CASE 150578
CASE 8888622
CASE C2650591
KRUPP 7999921099
Kod: SN066, SK3953, FF5054
Kurier Pobranie
24.60 PLN
Odbiór osobisty
0.00 PLN
Kurier
19.68 PLN